Błażkowscy Hair Stylists
O nas

O nas

Historia marki rozpoczęła się w 1995 roku od otwarcia pierwszego salonu fryzjerskiego „Las Palmas” przez Magdalenę Błażkowską. Był to jeden z pierwszych salonów fryzjerskich w Przemyślu. W roku 1999 powstała filia marki w Rzeszowie pod nazwą „Studio Stylizacji M. Błażkowska”.

W 2013 roku ważna role w rozwoju marki odegrał syn Damian Błażkowski, stał się on pasjonatem fryzjerstwa oraz współwłaścicielem firmy. Jego młodość, kreatywność i chęć rozwoju doprowadziła do przełomowych zmian, w których m.in. zmieniono nazwę marki na Studio Stylizacji Błażkowska & Błażkowski. Salony marki Błażkowska & Błażkowski zatrudniają wysokiej klasy stylistów fryzjerów specjalizujących się w spersonalizowanym doborze stylizacji fryzur zarówno do kształtu twarzy, sylwetki oraz do stylu ubierania, jak i osobowości klienta. Oddając się w nasze ręce, masz pewność, że wydobędziemy i podkreślimy walory twojej urody.

STYLIŚCI

MAGDALENA BŁAŻKOWSKA WŁAŚCICIEL FIRMY / TOP STYLISTKA

Doświadczona stylistka fryzur i designer sztuki fryzjerskiej. Lider przekazujący wiedzę innym. Kreuje nowe możliwości oraz doświadczenie w dziedzinie profesjonalnego fryzjerstwa. Przez wiele lat należała do Elitarnego Stowarzyszenia Artystów Fryzjerów „Intercoiffure” z siedzibą w Paryżu. Przez wiele lat była instruktorem – trenerem w najbardziej prestiżowej Akademii Stylizacji Babicz & Babicz z siedzibą w Krakowie. Współpracując z Akademią od jej powstania, brała udział w wielu pokazach sztuki fryzjerskiej między innymi w Paryżu, Londynie, Berlinie, Mediolanie, Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie. Brała udział również w pokazach mody znanych projektantów takich jak Plich i Maciej Zień. Swoje kwalifikacje podnosi w wielu akademiach na świecie między innymi w Vidal Sassoon, Toni&Guy, Sanrizz, oraz Academie Aleksandre de Paris.

DAMIAN BŁAŻKOWSKI WSPÓŁWŁAŚCICIEL / TOP STYLISTA

Młody, kreatywny stylista szlifujący swoją wiedzę. Fryzjerstwo to jego pasja. Był instruktorem fryzjerstwa w Studio WELLA Professionals z siedzibą w Warszawie. Swoje cenne doświadczenie oraz wiedzę zdobywa przede wszystkim pod okiem Magdaleny Błażkowskiej. W przeszłości prowadził szkolenia w Akademii Stylizacji Babicz & Babicz, a także w wieku akademiach na świecie między innymi Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. Specjalizuje się w stylizacjach damskich oraz męskich. Jego młodość i kreatywność wnosi do naszej marki oraz całego zespołu chęć rozwoju.

PATRYCJA BŁAŻKOWSKA WSPÓŁWŁAŚCICIEL / TOP STYLISTKA

Swoje cenne doświadczenie oraz wiedzę zdobywa w rodzinnej firmie przede wszystkim pod okiem mamy Magdaleny Błażkowskiej. Młoda kreatywna, posiadająca wewnętrzna chęć rozwoju w sztuce fryzjerskiej. Bardzo ambitna, ceni sobie profesjonalizm i wielką precyzję. Z każdym dniem zdobywa nowe umiejętności w pracy, jak i na wielu szkoleniach między innymi w Akademii Stylizacji BABICZ & BABICZ, Studio WELLA. Specjalizuje się w strzyżeniach, jak i stylizacjach wieczorowych.

ANIA GOŁĘBIOWSKA / STYLISTKA

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Jest miłośniczką barberingu, strzyżeń damskich oraz koloryzacji. W codziennej pracy ceni sobie możliwość rozwoju oraz pracy z klientem. Zdobywa doświadczenie, inspirując się pracą całego zespołu, a w swojej pracy nieustannie dąży do perfekcji!

KONTAKT
Grunwaldzka 5
37-700 Przemyśl
(16) 670 45 83

Kolejowa 10
35-073 Rzeszów
+48 572 327 761
(17) 852 79 81