logo_2

Styliści

MAGDALENA BŁAŻKOWSKA / WŁAŚCICIEL FIRMY

TOP STYLISTA / Instruktor fryzjerstwa w Akademii BABICZ & BABICZ

magdaDoświadczona stylistka fryzur i designer sztuki fryzjerskiej. Lider przekazujacy wiedzę innym kreuje nowe możliwości oraz doświadczenie w dziedzinie profesjonalnego fryzjerstwa. Przez wiele lat należała do Elitarnego Stowarzyszenia Artystów Fryzjerów „Intercoiffure” z siedziba w Paryżu . Jest obecnie od wielu lat instruktorem-trenerem w najbardziej prestiżowej Akademii Stylizacji Babicz & Babicz z siedziba w Krakowie. Współpracując z Akademia od jej powstania brała udział w wielu pokazach sztuki fryzjerskiej miedzy innymi w Paryżu, Londynie, Berlinie, Mediolanie, Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie . Brała udział rownież w pokazach mody znanych projektantów takich jak Plich i Maciej Zień. Swoje kwalifikacje podnosi w wielu akademiach na świecie miedzy innymi w Vidal Sassoon, Toni&Guy, Sanrizz, oraz Academie Aleksandre de Paris.podpis_magda

DAMIAN BŁAŻKOWSKI / WSPÓŁWŁAŚCICIEL

STYLISTA / Instruktor fryzjerstwa w WELLA Professional

damianMłody, kreatywny stylista szlifujący swoją wiedzę. Fryzjerstwo to jego pasja. Obecnie jest on instruktorem fryzjerstwa w Studio WELLA Professionals z siedzibą w Warszawie. Swoje cenne doświadczenie oraz wiedzę zdobywa przedewszystkim pod okiem Magdaleny Błażkowskiej i w Akademii Stylizacji Babicz & Babicz, a także w wieku akademiach na świecie miedzy innymi Vidal Sassoon, Sanrizz, Toni&Guy. Specjalizuje się w stylizacjach damskich oraz męskich. Jego młodość i kreatywność wnosi do naszej marki oraz całego zespołu chęć rozwoju.
podpis

PATRYCJA BŁAŻKOWSKA

STYLISTKA

patrycjaSwoje cenne doświadczenie oraz wiedzę zdobywa w rodzinnej firmie przede wszystkim pod okiem mamy Magdaleny Błażkowskiej. Młoda kreatywna, posiadająca wewnętrzna chęć rozwoju w sztuce fryzjerskiej. Bardzo ambitna, ceni sobie profesjonalizm i wielka precyzję. Z każdym dniem zdobywa nowe umiejętności w pracy jak i na wielu szkoleniach miedzy innymi w Akademii Stylizacji BABICZ & BABICZ, Studio WELLA. Specjalizuje się w strzyżeniach jak i stylizacjach wieczorowych.

ALEKSANDRA PAJĄK

STYLISTKA

aleksandraJej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa, od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Każdy dzień utwierdza ją w tym zamiłowaniu oraz pasji, wytrwałość, pokora i talent doprowadziły ją do salonu Błażkowscy gdzie pod okiem doświadczonych stylistów każdego dnia rozwija swoje skrzydła.

SYLWIA KOWALÓW

STYLISTKA

sylwiaFryzjerstwo to dla niej spełnienie pasji oraz realizacja marzeń. Jest energiczną, szaloną kobietą, która wysoko stawia sobie poprzeczkę. W stylizacjach ceni sobie piękno i naturalność, natomiast w koloryzacjach wyszukuje kreatywnych rozwiązań, indywidualnie podchodzi do każdej klientki podkreślając typ urody, kształt twarzy i kolor oczu. Nieustannie poszukuje inspiracji w modzie i trendach fryzjerskich. Jest ekspertką w luźnych upięciach i kokach.